Razem z MOROMILITARIA.pl dnia 09.08.2020 NIEDZIELA organizujemy TURNIEJ CQB.
Zapisy prosimy dokonywać telefonicznie pod numerem +48690691234 lub w dniu imprezy. Zapisywać można całe drużyny tj. 5 graczy.

NAGRODY DLA 5 GRACZY (zwycięskiej drużyny)

Liczba miejsc ograniczona do 20 osób.
Cena za udział w imprezie – 30 PLN ( FULL pakiet + pełen komplet wyposażenia +po TURNIEJU gramy Gry_Otwarte do 21:00!!)
FUNDATOREM NAGRÓD JEST: MOROMILITARIA Hetmańska 2/28 Elbląg

Zasad TURNIEJU CS Globalna_Ofensywa

Grupy dzielimy na terrorystów i antyterrorystów, losowo w systemie 5 vs 5.
Zadaniem grupy terrorystycznej w rozgrywce jest podłożenie oraz zdetonowanie „ładunku wybuchowego” w jednym z dwóch miejsc znajdujących się na mapie. Antyterroryści z kolei muszą zapobiec eksplozji. Podłożona „bomba” wybucha, gdy minie 45 sekund. Wygrywa drużyna która zdetonuje bombę lub rozbroi ją i zapobiegnie eksplozji. Najpopularniejszą metodą na zwycięstwo jest jednak zabicie wszystkich przeciwników.
Każda runda w meczu turniejowym trwa 3 minuty+45s

Przebieg meczu

Turniej składa się z 30 rund. Po 15 rundach następuje zmiana stron. Terroryści wcielają się w antyterrorystów i na odwrót. Ostateczne zwycięstwo w całym turnieju przynosi pokonanie przeciwników w 16 rundach.

Kolejna z zasad meczu CS Globalna_Ofensywa mówi, że jeśli po całej rozgrywce mamy remis 15 do 15, wówczas obie drużyny przystępują do dogrywki. Składa się ona z 6 rund, a więc każda z drużyn po 3 razy wciela się w jedną z grup.
Mecz rozgrywa się do momentu, aż jedna z ekip nie osiągnie przewagi.

Ekonomia w grze

Zdobywanie pieniędzy i odpowiednie zarządzanie nimi jest bardzo ważne podczas turnieju CS Globalna_Ofensywa. Pierwsza runda meczu i pierwsza po zmianie stron, czyli szesnasta runda, rozgrywane są tylko z  pistoletem.
Zawodnicy otrzymują na starcie po 500$ co starcza tylko na pistolet.

Następnie podczas gry zdobywa się dodatkowe środki. Pieniądze wypłacane są za wygraną oraz przegraną rundę, czy zdetonowanie bomby lub jej rozbrojenie.
Wszystkie kwoty jakie wynikają z rozstrzygnięcia rundy i wpływają po niej na konta zawodników prezentują się następująco:

500 $ – otrzymuje gracz z drużyny, która zdetonowała lub rozbroiła bombę.

1 500 $ – otrzymuje zawodnik z zespołu, który przegrał;

3 000 $ – otrzymuje każdy gracz ze zwycięskiej drużyny;

2 000 $ – dla każdego gracza po piątej  i każdej następnej porażce z rzędu.

Podczas meczów turniejowych standardowym limitem zgromadzonych środków, którymi dysponuje zawodnik, jest 10 000 $

Koszt zakupu broni zależy od jej rodzaju.  Najpopularniejsze to AK47 terrorystów (2500 dol.), M4 antyterrorystów (3500 dol). Dla porównania Shootgun to koszt 1000 dol., a MP5 to 2000 dol. Warto też kupić tarczę balistyczną ( NOWOŚĆ na CSARENA)
Podczas TURNIEJU gramy tylko replikami dostępnymi na ZBROJOWNI.

Ponadto drużynom przysługują również przerwy taktyczne, są to 2 pauzy, które nie mogą przekraczać 5 minut.